گواهینامه ثبت طرح صنعتی خلال دندان تیغه ای و بُـرسی (registered)

تصویر محصول خلال دندان پلاستیکی تیغه ای

تصویر محصول خلال دندان پلاستیکی بُـرسی

 

 

شرکت ایده نوآور ثمین با طراحی و تولید نسل جدید خلال دندان های پلاستیکی که متناسب با نیاز امروز مصرف کنندگان است، به دنبال نوآوری در طراحی این مـحصول پُــر مـصرف و کـاربردی مـی بـاشد، تـا خـلال دنـدان ها یی مـرغـوب در اخـتیار مصرف کنندگان قرار دهد.

به همین دلیل محصولات جـدید تولیدی خود را به نـام ( خلال دندان تیغه ای ) به شماره ثبت طرح صنعتی: ID37223 و ( خلال دندان بُـرسی )به شماره ثبت طرح صنعتی: ID38258 که در سازمان ثبت مالکیت معنوی ایران به ثبت رسانده را وارد بازارمصرف نمود،که ازمرغوبترین مـواد بـهداشتی کـه دارای سـیب سـلامت از سـازمان غـذا و دارو می باشد تهیه گردیده اند.

به دلیل طراحی منحصر به فردی که در سطح بدنـه این نوع خلال دندان به کار گرفته شده است، از طرف خریداران مورد استقبال قرار گرفته و هم اکنون در سطح فروشگاه های زنحیره ای در حال عرضه به مصرف کنندگان می باشد.

شرکت ایده نوآور ثمین در ادامه این مسیر در حال آماده سازی محصولات جدید با طراحی و نوآوری متناسب با نـیاز امـروز  است، تا محصولات مناسب تری را به مصرف کنندگان عزیز ارائـه نماید.

 

* مزایا و امتیازات این محصول

1- خلال ها به صورت دو نوک متفاوت طراحی گردیده اند، تا برای پاکیزگی بهتر میانه و لای دندان ها کارایی بیشتری داشته باشند.

2- پهنای ایجاد شده در وسط خلال نیز، برای گرفتن بهتر خلال دندان طراحـی گردیده، تا مانع چرخش کنترل نشده در دست مصرف کننده به هنگام استفاده شود.

3- نرمی و سختی مناسبی که برای خلال دندان ها انتخاب گردیده، برای استحکـام و انعطـاف پذیری در هنگام مصرف در نظـرگرفته شده، تا در زمان استفاده کارایی لازم را داشته باشند.

4- به دلیل نداشتن زوایای تیز و بـُـرنده بر روی این خلال ها، در هنگام استفاده از آنها هیچ جراحتی به لثه و دندان ها وارد نمی شود.

5- خلال ها از مرغوبترین مواد اولیه بهداشتی که دارای سیب سلامت از سازمان غذا و دارو می باشد تهیه گردیده اند و در ساخت بسته های آنها نیز،سهولت در استفاده مصرف کنندگان در نظر گرفته شده.

 

 

توجه: کلیه حقوق این سایت شامل مطالب، تصاویر و علایم درج شده متعلق به شرکت ایده نوآور ثمین می باشد و هر گونه کپی برداری ممنوع  بوده و پیگرد قانونی بهمراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *